MI 32" L32M6-6AEU P1 ANDROID VOICE CONTROL BEZEL-LESS TV
For sale by: DHAKA ELECTRONICS, 11 Jul 2022 08:27 am Location: Dhaka, Dhaka, Paltan
  • MI 32
  • MI 32
Tk 22,000
Shere This Ad:
                                            Limitless display with no-bezel
MODEL : L32M6-6AEU
Screen Size 32"
Display Type HD
Resolution  1366 x 768
Motionflow      60HZ
Direct LED
Processor: MSD6683
CPU: CA53 x 4, up to 1.2GHz
RAM- 1.5GB
ROM - 8GB
Operating system  -  Android TV™ 9
Audio:
Speaker (Sound Output): 5 W + 5 W
Supports Dolby Audio™ and DTS-HD®
Connectivity:
Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI x 3(1 port with ARC)
USB 2.0 x 2
Composite In (AV)
CI Slot
Ethernet (Lan)
3.5mm headphone jack x 1
Broadcasting system: DVB-T2/C, DVB-S2
CONTACTS US:
DHAKA ELECTRONICS.
55/B,PURANA POLTON,DHAKA 1000
NOAKHALI TOWER
NUE (4th Floor)
SAIFIN ABEDIN.
https://www.facebook.com/Dhaka-Electronics
*** 5 YEARS SERVICE WARRANTY.
*** EMI AVAILABLE.
*** ALL PRODUCT ARE BRAND NEW INTACT BOX.
*** CASH ON DELIVERY IN DHAKA & NARAYANGONJ CITY.
*** PRODUCTS ARE SENT THROUGH COURIER SERVICE TO ALL DISTRICTS & UPAZILAS OF BANGLADESH.
*** WE ALSO SUPPLY SONY BRAVIA,SAMSUNG,LG,XIAOMI Mi QLED,OLED,4K,SMART LED TV.
*** WE ALSO SUPPLY CHIGO,MIDEA,GENERAL,SHARP,HITACHI,GREE & PANASONIC AC. (SPLIT,CASSETTE,CEILING)
#:- Note: Price may vary over time.
Similar ads
SINGER 32 Inch HD Frameless Android Google
07 May 2025 03:58 pm
TK 21,999
32″ (H32S80EFX) QLED Google Android TV Haier
19 Sep 2025 08:59 pm
32 inch XIAOMI Mi P1 L32M6-6ARG ANDROID SMART VOICE CONTROL
20 Oct 2022 09:33 am
Hisense 32 inch 32A4F4 Android DTS Google TV Official
16 May 2024 08:51 pm
43 inch SONY PLUS 43DG DOUBLE GLASS VOICE CONTROL TV
14 Dec 2022 07:11 am
Olive 43 inch ANDROID BORDERLESS VOICE CONTROL SMART TV
10 Dec 2021 01:06 pm
43 inch SMART ANDROID FHD TV
43 inch SMART ANDROID FHD TV
01 Dec 2021 10:54 am
walton WD-TS43G 43
walton WD-TS43G 43" android smart tv
06 Aug 2025 12:13 am
SAMSUNG 85 inch QN900B NEO QLED 8K VOICE CONTROL SMART TV
29 Dec 2022 08:33 am
07 Feb 2023 07:37 am
SONY BRAVIA 77 inch A80J OLED 4K ANDROID GOOGLE TV
29 May 2022 07:30 am
SAMSUNG 85 inch QN90B NEO QLED 4K VOICE CONTROL SMART TV
27 Dec 2022 08:08 am
85 inch SAMSUNG QN90B VOICE CONTROL NEO QLED 4K TV
07 Feb 2023 07:36 am
SONY BRAVIA 77 inch A80K OLED 4K ANDROID GOOGLE TV
15 Nov 2023 09:14 am
SAMSUNG 75 inch QN95B NEO QLED 4K VOICE CONTROL SMART TV
27 Dec 2022 08:07 am
SONY BRAVIA 85 inch X90K XR FULL ARRAY 4K ANDROID GOOGLE TV
30 Nov 2022 07:16 am
More ads from DHAKA ELECTRONICS
32 SAMSUNG inch N5300 FULL HD SMART TV 1920 x 1080
29 Oct 2021 08:38 am
43 inch JVCO 43J9TS SMART ANDROID DOUBLE GLASS TV
29 Oct 2021 08:35 am
43 inch JVCO 43DK5LSM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
50 inch JVCO 50DE2SM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
SAMSUNG 32 inch T4500 SMART VOICE CONTROL TV (OFFICIAL)
SAMSUNG 32 inch N4010 HD READY LED TV
04 Nov 2021 09:25 pm
TRITON 50 inch NIC-DK5L-S UHD 4K ANDROID VOICE CONTROL TV
04 Nov 2021 09:24 pm
43 inch SAMSUNG T5700 VOICE CONTROL SMART FHD TV
55 inch XIAOMI Mi 4S ANDROID UHD 4K TV (Europe Version)
32 inch SONY BRAVIA W600D SMART LED TV
JBL 9.1 TRUE WIRELESS DOLBY ATMOS SOUND BAR 820W
07 Nov 2021 02:18 pm
HT-RT40 SONY DOLBY BLUETOOTH SOUNDBAR 5.1
07 Nov 2021 02:18 pm
43 inch SMART ANDROID FHD TV NETFLIX & PRIME VIDEO
08 Nov 2021 11:10 am
43 inch SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
08 Nov 2021 11:10 am
SAMSUNG 43 inch TU7000 CRYSTAL UHD 4K SMART TV
SAMSUNG 43 inch TU7100 CRYSTAL HDR 4K SMART TV