32 inch XIAOMI Mi P1 L32M6-6ARG ANDROID SMART VOICE CONTROL
For sale by: DHAKA ELECTRONICS, 20 Oct 2022 09:33 am Location: Dhaka, Dhaka, Paltan
Tk 21,500
Shere This Ad:
Screen Size  -   32 Inch
Panel  -   Flat
Resolution  -   1366 x 768p
Technology  -   LED
Response Time  -   5ms
Refresh Rate  -   60Hz
Contrast  -   Dynamic Contrast Enhancer
Brightness  -   Live Color Technology
TV Tuner  -   Digital
Sound  -   5W + 5W Power Output, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Connectivity  -   2 x USB2.0, 3 x HDMI, Wi-Fi, Ethernet LAN, Wi-Fi 2.4GHz/5GHz, AV
Remote  -   Voice Control Remote
Operating System  -   Android
Other Features  -   CA53 x 4, up to 1.2GHz CPU
MSD6683 Processor
Mali 470 MP3 GPU
8GB Storage
1.5GB RAM
HEAD OFFICE:
55/B PURANA POLTON,DHAKA 1000
NOAKHALI TOWER
NUE (4th Floor)
DHAKA ELECTRONICS.
SAIFIN ABEDIN
CONTACT US : 01766-234363.
https://www.facebook.com/Dhaka-Electronics
*** 5 YEARS SERVICE WARRANTY.
*** EMI AVAILABLE.
*** HOME DELIVERY IS AVAILABLE.
*** ALL PRODUCT ARE BRAND NEW INTACT BOX.
*** CASH ON DELIVERY IN DHAKA & NARAYANGONJ CITY.
*** PRODUCTS ARE SENT THROUGH COURIER SERVICE TO ALL DISTRICTS & UPAZILAS OF BANGLADESH.
*** WE ALSO SUPPLY SONY BRAVIA,SAMSUNG,LG,XIAOMI Mi QLED,OLED,4K,SMART LED TV.
*** WE ALSO SUPPLY CHIGO,MIDEA,GENERAL,SHARP,HITACHI,GREE & PANASONIC AC. (SPLIT,CASSETTE,CEILING)
#:- Note: Price may vary over time.
Similar ads
Haier 32
Haier 32" Led Gogol smart tv
02 Oct 2025 10:43 pm
TK 21,000
Xiaomi redmi 10 pro
Xiaomi redmi 10 pro
26 Oct 2021 09:32 am
SONY PLUS 43 inch DOUBLE GLASS ANDROID VOICE CONTROL TV
05 Jan 2023 07:51 am
Xiaomi Note 12
Xiaomi Note 12
18 Dec 2023 10:09 am
Vision HS1 32
Vision HS1 32" Android TV
01 Mar 2024 09:57 am
Politron 40
Politron 40" smart Android tv
15 Mar 2020 12:37 pm
Xiaomi 11T Pro 8/256
Xiaomi 11T Pro 8/256
26 Jan 2026 12:14 am
Xiaomi Redmi K40 Gaming Edition
29 Dec 2025 08:56 am
Toyota Noah X Smart Ed Wine Red 2014
22 Sep 2019 04:50 pm
TOYOTA NOAH G SMART HYBRID BLACK 2014
25 Dec 2019 08:53 pm
26 Jul 2022 08:59 am
TOYOTA NOAH X SMART HYBRID SILVER 2014
28 Nov 2019 06:46 pm
TOYOTA NOAH X SMART HYBRID PEARL 2014 REG 2019
25 Mar 2020 09:09 pm
Noah x smart
Noah x smart
19 Sep 2025 09:29 pm
Toyota X Noah Smart Edition 2009
28 Jun 2021 07:13 am
Epson SureColor R5070L 64-Inch Roll-to-Roll Resin
25 Feb 2026 05:25 pm
More ads from DHAKA ELECTRONICS
32 SAMSUNG inch N5300 FULL HD SMART TV 1920 x 1080
29 Oct 2021 08:38 am
43 inch JVCO 43J9TS SMART ANDROID DOUBLE GLASS TV
29 Oct 2021 08:35 am
43 inch JVCO 43DK5LSM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
50 inch JVCO 50DE2SM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
SAMSUNG 32 inch T4500 SMART VOICE CONTROL TV (OFFICIAL)
SAMSUNG 32 inch N4010 HD READY LED TV
04 Nov 2021 09:25 pm
TRITON 50 inch NIC-DK5L-S UHD 4K ANDROID VOICE CONTROL TV
04 Nov 2021 09:24 pm
43 inch SAMSUNG T5700 VOICE CONTROL SMART FHD TV
55 inch XIAOMI Mi 4S ANDROID UHD 4K TV (Europe Version)
32 inch SONY BRAVIA W600D SMART LED TV
JBL 9.1 TRUE WIRELESS DOLBY ATMOS SOUND BAR 820W
07 Nov 2021 02:18 pm
HT-RT40 SONY DOLBY BLUETOOTH SOUNDBAR 5.1
07 Nov 2021 02:18 pm
43 inch SMART ANDROID FHD TV NETFLIX & PRIME VIDEO
08 Nov 2021 11:10 am
43 inch SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
08 Nov 2021 11:10 am
SAMSUNG 43 inch TU7000 CRYSTAL UHD 4K SMART TV
SAMSUNG 43 inch TU7100 CRYSTAL HDR 4K SMART TV