XIAOMI MI 32 inch L32M6-6AEU P1 ANDROID SMART TV
For sale by: DHAKA ELECTRONICS, 20 Oct 2022 09:34 am Location: Dhaka, Dhaka, Kotwali
Tk 22,500
Shere This Ad:
                                            Limitless display with no-bezel
MODEL : L32M6-6AEU
Screen Size 32"
Display Type HD
Resolution 1366 x 768
Motionflow 60HZ
Direct LED
Processor: MSD6683
CPU: CA53 x 4, up to 1.2GHz
RAM- 1.5GB
ROM - 8GB
Operating system - Android TV™ 9
TV Tuner - Digital / Analog
Audio:
Speaker (Sound Output): 5 W + 5 W
Supports Dolby Audio™ and DTS-HD®
Connectivity:
Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI x 3(1 port with ARC)
USB 2.0 x 2
Composite In (AV)
CI Slot
Ethernet (Lan)
3.5mm headphone jack x 1
Broadcasting system: DVB-T2/C, DVB-S2
CONTACTS US:
DHAKA ELECTRONICS.
55/B,PURANA POLTON,DHAKA 1000
NOAKHALI TOWER
NUE (4th Floor)
SAIFIN ABEDIN.
https://www.facebook.com/Dhaka-Electronics
*** 5 YEARS SERVICE WARRANTY.
*** EMI AVAILABLE.
*** ALL PRODUCT ARE BRAND NEW INTACT BOX.
*** CASH ON DELIVERY IN DHAKA & NARAYANGONJ CITY.
*** PRODUCTS ARE SENT THROUGH COURIER SERVICE TO ALL DISTRICTS & UPAZILAS OF BANGLADESH.
*** WE ALSO SUPPLY SONY BRAVIA,SAMSUNG,LG,XIAOMI Mi QLED,OLED,4K,SMART LED TV.
*** WE ALSO SUPPLY CHIGO,MIDEA,GENERAL,SHARP,HITACHI,GREE & PANASONIC AC. (SPLIT,CASSETTE,CEILING)
#:- Note: Price may vary over time.
Similar ads
32 inch Haier H32S80EFX QLED FHD Smart Google TV Official
07 May 2025 04:07 pm
TK 22,300
HAMIM 43 inch UHD 4K ANDROID VOICE CONTROL TV
25 Aug 2022 06:09 am
Mi L32M6-6AEU 32 inch Smart Android Voice Control Led TV
06 Aug 2022 06:09 am
Xiaomi Poco X3 Pro
Xiaomi Poco X3 Pro
11 Aug 2022 07:04 am
Samsung 32 inch smart hd tv for sell
20 Nov 2024 12:24 pm
SINGER 32 INCHI FRAMLESS ANDROID SMART TV
28 Oct 2025 11:50 pm
JVCO 39 inch 39DK5LSM UHD 4K ANDROID SMART TV
21 Sep 2022 07:12 am
Xiaomi Note 9 Pro Max
Xiaomi Note 9 Pro Max
05 Mar 2021 09:31 pm
Toyota Noah X Smart Ed Wine Red 2014
22 Sep 2019 04:50 pm
TOYOTA NOAH G SMART HYBRID BLACK 2014
25 Dec 2019 08:53 pm
26 Jul 2022 08:59 am
TOYOTA NOAH X SMART HYBRID SILVER 2014
28 Nov 2019 06:46 pm
TOYOTA NOAH X SMART HYBRID PEARL 2014 REG 2019
25 Mar 2020 09:09 pm
Noah x smart
Noah x smart
19 Sep 2025 09:29 pm
Toyota X Noah Smart Edition 2009
28 Jun 2021 07:13 am
Epson SureColor R5070L 64-Inch Roll-to-Roll Resin
25 Feb 2026 05:25 pm
More ads from DHAKA ELECTRONICS
32 SAMSUNG inch N5300 FULL HD SMART TV 1920 x 1080
29 Oct 2021 08:38 am
43 inch JVCO 43J9TS SMART ANDROID DOUBLE GLASS TV
29 Oct 2021 08:35 am
43 inch JVCO 43DK5LSM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
50 inch JVCO 50DE2SM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
SAMSUNG 32 inch T4500 SMART VOICE CONTROL TV (OFFICIAL)
SAMSUNG 32 inch N4010 HD READY LED TV
04 Nov 2021 09:25 pm
TRITON 50 inch NIC-DK5L-S UHD 4K ANDROID VOICE CONTROL TV
04 Nov 2021 09:24 pm
43 inch SAMSUNG T5700 VOICE CONTROL SMART FHD TV
55 inch XIAOMI Mi 4S ANDROID UHD 4K TV (Europe Version)
32 inch SONY BRAVIA W600D SMART LED TV
JBL 9.1 TRUE WIRELESS DOLBY ATMOS SOUND BAR 820W
07 Nov 2021 02:18 pm
HT-RT40 SONY DOLBY BLUETOOTH SOUNDBAR 5.1
07 Nov 2021 02:18 pm
43 inch SMART ANDROID FHD TV NETFLIX & PRIME VIDEO
08 Nov 2021 11:10 am
43 inch SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
08 Nov 2021 11:10 am
SAMSUNG 43 inch TU7000 CRYSTAL UHD 4K SMART TV
SAMSUNG 43 inch TU7100 CRYSTAL HDR 4K SMART TV