Sony Bravia KLV-32R306B 32"  HD Television
For sale by: Syed Joynal, 03 Sep 2024 03:52 pm Location: Sylhet, Sylhet
  • Sony Bravia KLV-32R306B  32
  • Sony Bravia KLV-32R306B  32
  • Sony Bravia KLV-32R306B  32
Tk 15,000
Negotiable
Shere This Ad:
                                            Sony Bravia KLV-32R306B
32"  HD Television
Brand - Sony
Screen Size - 32 inch LED TV
Resolution - 720p HD
Technology - LED Full HD Technology
Response Time - 5 ms
Refresh Rate - Refresh Rate Motionflow XR 100Hz
Contrast - Advanced Contrast Enhancer
Brightness - Live Color
Sound - Built-in
Connectivity - HDMI, USB, AV, RF
Remote - RM-ED054
Dimension - 924 x 550 x 65 mm
Description
Sony Bravia KLV-32R306B LED television has 32" HD screen, clear resolution enhancer, clear phase speakers, lifelike action with smoother movement with Motionflow XR 100Hz, FM radio, MPEG noise reduction, digital noise reduction, frame dimming, 3D comb filter, dynamic backlight control, listen to your favourite radio station.
Similar ads
sony xperia x10
sony xperia x10
27 Aug 2025 02:57 pm
TK 14,999
Sony Bravia 32” Smart Tv
Sony Bravia 32” Smart Tv
22 Jun 2025 04:16 pm
sony xperia 5 mark 2
sony xperia 5 mark 2
06 Nov 2024 01:14 pm
SONY PLUS 40
SONY PLUS 40" BASIC LED TV
24 Jul 2022 07:31 am
Sony xperia 5 mobile phone
Sony xperia 5 mobile phone
01 Mar 2024 10:07 am
Sony 10 4/64GB Used Only Mobile
25 Dec 2022 08:29 am
Sony Frameless 32
Sony Frameless 32" LED HD Tv
19 Sep 2025 08:38 pm
sony 10 mark 4
sony 10 mark 4
03 Dec 2025 06:49 pm
SONY BRAVIA 77 inch A80J OLED 4K ANDROID GOOGLE TV
29 May 2022 07:30 am
77 inch SONY BRAVIA A80J XR OLED 4K GOOGLE TV
17 Jun 2022 08:42 am
SONY A80J 77 inch XR OLED 4K GOOGLE TV PRICE BD
30 Nov 2022 07:14 am
Sony PlayStation 5/5 Pro Digital & Blu Ray Disc Edition
12 Feb 2025 05:28 pm
SONY BRAVIA 77 inch A80K OLED 4K ANDROID GOOGLE TV
15 Nov 2023 09:14 am
SONY BRAVIA 85 inch X90K XR FULL ARRAY 4K ANDROID GOOGLE TV
30 Nov 2022 07:16 am
SONY X9000H 85 inch UHD 4K ANDROID TV PRICE BD
07 Feb 2023 07:34 am
85 inch SONY BRAVIA X90K XR FULL ARRAY 4K ANDROID GOOGLE TV