JVCO 43 inch 43DE2LSM UHD 4K ANDROID BODERLESS TV
For sale by: DHAKA ELECTRONICS, 06 Oct 2022 08:22 pm Location: Dhaka, Dhaka, Badda
Tk 24,500
Shere This Ad:
                                            UHD 4K ANDROID Metal Body Boderless Voice Control TV.
MODEL: 43DE2LSM
Screen Size 43"
Resolution 3840 x 2160
Refresh Rate  60 Hz
Direct LED
Viewing Angle:178°
Contrast : 4000
Cpu Cores: 4
Android version - 10
Store : Google play,App Store
RAM - 2GB
ROM - 16GB
Audio:
Sound Effect:  Stereo, Surround sound
Speaker position: Bottom
Sound Output  : 20W
Full Range x2
Connectivity:
HDMI HDMI x 3
USB USB x 2
HDMI ,USB ,VGA, Dish Port ,Audio Port, DVD Out port
CONTACTS US:
DHAKA ELECTRONICS.
55/B,PURANA POLTON,DHAKA 1000
NOAKHALI TOWER
NUE (4th Floor)
SAIFIN ABEDIN.
https://www.facebook.com/Dhaka-Electronics
*** 2 Years Panel Replacement Garranty
*** 2 Years Parts Warranty
*** 10 Years Service Warranty
*** EMI AVAILABLE.
*** ALL PRODUCT ARE BRAND NEW INTACT BOX.
*** CASH ON DELIVERY IN DHAKA & NARAYANGONJ CITY.
*** PRODUCTS ARE SENT THROUGH COURIER SERVICE TO ALL DISTRICTS & UPAZILAS OF BANGLADESH.
*** WE ALSO SUPPLY SONY BRAVIA,SAMSUNG,LG,XIAOMI Mi QLED,OLED,4K,SMART LED TV.
*** WE ALSO SUPPLY CHIGO,MIDEA,GENERAL,SHARP,HITACHI,GREE & PANASONIC AC. (SPLIT,CASSETTE,CEILING)
#:- Note: Price may vary over time.
Similar ads
32 inch SAMSUNG T4400 SMART FHD TV OFFICIAL WARRANTY
14 Oct 2022 07:06 am
TK 24,000
TRITON 43 inch UHD 4K FRAMELESS SMART ANDROID TV
06 Sep 2022 11:20 am
W32S3REG,walton 32 inch smart voice control google tv.
04 Dec 2024 12:22 pm
MacBook Air (13-inch, Early 2014)
22 Oct 2025 12:23 am
Samsung 43'' Android smart LED TV -
22 Feb 2024 07:22 am
32 inch XIAOMI Mi A2 ANDROID SMART FHD TV
20 Feb 2023 07:27 am
32 SAMSUNG inch N5300 FULL HD SMART TV 1920 x 1080
29 Oct 2021 08:38 am
XIAOMI MI 32 inch A2 ANDROID SMART VOICE CONTROL TV OFFICIAL
23 Jan 2023 08:15 am
Epson SureColor R5070L 64-Inch Roll-to-Roll Resin
25 Feb 2026 05:25 pm
SAMSUNG 85 inch QN900B NEO QLED 8K VOICE CONTROL SMART TV
29 Dec 2022 08:33 am
07 Feb 2023 07:37 am
SONY BRAVIA 77 inch A80J OLED 4K ANDROID GOOGLE TV
29 May 2022 07:30 am
SAMSUNG 82 inch Q800T QLED 8K HDR SMART TV
24 Apr 2022 07:10 pm
77 inch SONY BRAVIA A80J XR OLED 4K GOOGLE TV
17 Jun 2022 08:42 am
SONY A80J 77 inch XR OLED 4K GOOGLE TV PRICE BD
30 Nov 2022 07:14 am
SAMSUNG 85 inch QN90B NEO QLED 4K VOICE CONTROL SMART TV
27 Dec 2022 08:08 am
More ads from DHAKA ELECTRONICS
29 Oct 2021 08:38 am
43 inch JVCO 43J9TS SMART ANDROID DOUBLE GLASS TV
43 inch JVCO 43DK5LSM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
50 inch JVCO 50DE2SM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
SAMSUNG 32 inch T4500 SMART VOICE CONTROL TV (OFFICIAL)
SAMSUNG 32 inch N4010 HD READY LED TV
04 Nov 2021 09:25 pm
TRITON 50 inch NIC-DK5L-S UHD 4K ANDROID VOICE CONTROL TV
04 Nov 2021 09:24 pm
43 inch SAMSUNG T5700 VOICE CONTROL SMART FHD TV
55 inch XIAOMI Mi 4S ANDROID UHD 4K TV (Europe Version)
32 inch SONY BRAVIA W600D SMART LED TV
JBL 9.1 TRUE WIRELESS DOLBY ATMOS SOUND BAR 820W
07 Nov 2021 02:18 pm
HT-RT40 SONY DOLBY BLUETOOTH SOUNDBAR 5.1
07 Nov 2021 02:18 pm
43 inch SMART ANDROID FHD TV NETFLIX & PRIME VIDEO
08 Nov 2021 11:10 am
43 inch SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
08 Nov 2021 11:10 am
SAMSUNG 43 inch TU7000 CRYSTAL UHD 4K SMART TV
SAMSUNG 43 inch TU7100 CRYSTAL HDR 4K SMART TV