65 inch XIAOMI MI 4S L65M5-5ASP ANDROID UHD 4K TV
For sale by: DHAKA ELECTRONICS, 09 Dec 2021 08:45 am Location: Dhaka, Dhaka, Paltan
Tk 83,000
Shere This Ad:
                                            Global version, 64-bit Quad-Core processor, 3840 x 2160 HDR resolution, Bluetooth 4.2 / keyboard / speaker / remote control, gamepad support, DVB-T2/C support, 2 x 8W speaker, support for Dolby audio / DTS, built-in for google assistant, 3 x HD port, 2 x USB port.
2 GB RAM
16GB ROM
Web browser
100M LAN ethernet
Screen Size    -    65 Inch
Panel    -    Flat
Resolution    -    3840 x 2160 4K UHD
Technology     -    LED Smart
3D Technology    -    2D
Response Time    -    5 ms
Refresh Rate     -    XR 200 Clear Motion Rate
Contrast    -    Dynamic Contrast Enhancer
Brightness    -    Live Color
TV Tuner     -    Analog and Digital
Sound    -    10 Watt + 10 Watt Audio Sound Output, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
Connectivity    -    USB / HDMI / Wi-Fi / LAN / RF
Remote    -    Voice Control Remote
HEAD OFFICE:
55/B PURANA POLTON,DHAKA 1000
NOAKHALI TOWER
NUE (4th Floor)
DHAKA ELECTRONICS.
SAIFIN ABEDIN
CONTACT US : 01766-234363.
https://www.facebook.com/Dhaka-Electronics
*** 5 YEARS SERVICE WARRANTY.
*** EMI AVAILABLE.
*** CASH ON DELIVERY.
*** WE ALSO SUPPLY SONY BRAVIA,SAMSUNG,LG,XIAOMI Mi QLED,OLED,4K,SMART LED TV.
*** WE ALSO SUPPLY CHIGO,MIDEA,GENERAL,SHARP,HITACHI,GREE & PANASONIC AC. (SPLIT,CASSETTE,CEILING)
Similar ads
65 inch Xiaomi Mi A Pro UHD 4K Android Google TV
12 Sep 2024 12:54 pm
TK 82,500
Haier 65 inch H65P7UX HQLED 4K GOOGLE  SMART TV
14 Dec 2023 09:39 am
Samsung Q70B 55 inch 4K QLED Smart Television
08 Aug 2023 08:44 am
MacBook Pro (15-inch, 2016)
MacBook Pro (15-inch, 2016)
23 Jan 2022 11:22 am
SAMSUNG 65 inch RU7100 UHD 4K TV PRICE BD
16 Nov 2021 10:57 am
Xiaomi A Pro 65 inch L65M8 4K ANDROID Google TV OFFICIAL
28 Feb 2024 10:52 am
LG 55 inch UP75 UHD 4K VOICE CONTROL WEBOS SMART TV
01 Dec 2022 09:45 am
Hisense 65 inch 65A6N 4K Smart Google TV Official
05 Jul 2025 12:04 pm
Epson SureColor R5070L 64-Inch Roll-to-Roll Resin
25 Feb 2026 05:25 pm
SAMSUNG 85 inch QN900B NEO QLED 8K VOICE CONTROL SMART TV
29 Dec 2022 08:33 am
07 Feb 2023 07:37 am
SAMSUNG 82 inch Q800T QLED 8K HDR SMART TV
24 Apr 2022 07:10 pm
SONY BRAVIA 77 inch A80J OLED 4K ANDROID GOOGLE TV
29 May 2022 07:30 am
77 inch SONY BRAVIA A80J XR OLED 4K GOOGLE TV
17 Jun 2022 08:42 am
SONY A80J 77 inch XR OLED 4K GOOGLE TV PRICE BD
30 Nov 2022 07:14 am
SAMSUNG 85 inch QN90B NEO QLED 4K VOICE CONTROL SMART TV
27 Dec 2022 08:08 am
More ads from DHAKA ELECTRONICS
32 SAMSUNG inch N5300 FULL HD SMART TV 1920 x 1080
29 Oct 2021 08:38 am
43 inch JVCO 43J9TS SMART ANDROID DOUBLE GLASS TV
29 Oct 2021 08:35 am
43 inch JVCO 43DK5LSM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
50 inch JVCO 50DE2SM SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
SAMSUNG 32 inch T4500 SMART VOICE CONTROL TV (OFFICIAL)
SAMSUNG 32 inch N4010 HD READY LED TV
04 Nov 2021 09:25 pm
TRITON 50 inch NIC-DK5L-S UHD 4K ANDROID VOICE CONTROL TV
04 Nov 2021 09:24 pm
43 inch SAMSUNG T5700 VOICE CONTROL SMART FHD TV
55 inch XIAOMI Mi 4S ANDROID UHD 4K TV (Europe Version)
32 inch SONY BRAVIA W600D SMART LED TV
JBL 9.1 TRUE WIRELESS DOLBY ATMOS SOUND BAR 820W
07 Nov 2021 02:18 pm
HT-RT40 SONY DOLBY BLUETOOTH SOUNDBAR 5.1
07 Nov 2021 02:18 pm
43 inch SMART ANDROID FHD TV NETFLIX & PRIME VIDEO
08 Nov 2021 11:10 am
43 inch SMART ANDROID UHD 4K VOICE CONTROL TV
08 Nov 2021 11:10 am
SAMSUNG 43 inch TU7000 CRYSTAL UHD 4K SMART TV
SAMSUNG 43 inch TU7100 CRYSTAL HDR 4K SMART TV